Dlaczego warto wesprzeć działania Fundacji Zobaczyć?

Na początku każdego roku różne organizacje proszą o Twój 1% podatku na pomoc swoim podopiecznym. Pomagajacych jest coraz więcej, jednak, niezależnie od tego, tych pieniędzy zawsze jest za mało i zawsze dla kogoś brakuje.

Dlatego my w Fundacji Zobaczyć chcemy by tych potrzebujących było coraz mniej.

Chcemy umożliwić im usamodzielnienie się, bo wiemy, że jednorazowa pomoc, choć bardzo potrzebna, nie rozwiązuje problemu. Naszym marzeniem jest, by dzięki odpowiednim rozwiązaniom systemowym, osoby niepełnosprawne, długotrwale bezrobotne, bądź inne znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, zamiast pobierać zasiłki opłacane z Twoich podatków, same zaczęły je płacić, idąc do pracy lub zakładając własną firmę. Jeśli więc ta wizja społeczeństwa również podoba się  Tobie, to pomóż nam w jej realizacji.

Dzięki Waszej pomocy osoby niepełnosprawne i długotrwale bezrobotne znajdują pracę. Przekonujemy pracodawców do ich zatrudniania. Pomagamy w procesie rekrutacji i szkolimy. Dbamy o rozwój i oferujemy wsparcie psychologiczne i doradcze.

Dajemy wędkę a nie rybę. Włączamy sprawność.

Możesz pomóc przekazując 1% swojego podatku.

Od 2016 roku Fundacja Zobaczyć posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Status taki mogą uzyskać tylko organizacje, które cechują się wysoką transparentnością swoich finansów oraz aktywnie realizują działania pożyteczne dla ogółu społeczeństwa.

Aby móc przekazać część swojego podatku na realizowane przez Nas zadania, wypełnij na formularzu PIT rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) wpisując:

  • Numer KRS: 0000486196
  • Wnioskowana kwota - kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1%   kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Możesz również skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczenia podatku klikając w jeden z dwóch poniższych banerów. Wybierając tę formę dane naszej organizacji będą już prawidłowo wypełnione.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.