Miejsce

Konsultacje stacjonarne na warszawskich Bielanach, ul. Conrada 30/2.
Jeśli nie możesz do nas dojechać możemy przeprowadzić konsultacje z psychologiem online na życzenie poprzez czat lub videoczat.

Czas

Konsultacja trwa 50 minut.

Zarezerwuj

Aby umówić się na konsultację 
zadzwoń 22 599 4888 lub
napisz mail poczta@zobaczyc.org

Koszt

Cena jednej sesji to 100 zł. Opłaty możesz dokonać na miejscu lub przed spotkaniem poprzez zakup w naszym sklepie.

Kiedy skorzystać z pomocy

O wizycie u psychoterapeuty warto pomyśleć zarówno w przypadku doświadczania choroby i cierpienia, oraz wtedy kiedy chcesz się rozwijać i żyć bardziej świadomie.

W zależności od zgłaszanego problemu oferujmy konsultacje psychologiczne lub psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych.

Konsultacja - jedno lub kilka spotkań, których celem jest poznanie i nazwanie problemu a następnie wybranie odpowiedniej formy wsparcia. Konsultacja trwa 50 min.

Psychoterapia indywidualna - cykliczne spotkania, odbywające się raz w tygodniu,  których celem jest praca nad zgłaszanym problemem. Sesja trwa 50 min.

 

W czym możemy Ci pomóc?

Z psychoterapii mogą korzystać osoby, które są przytłoczone codziennością i mają poczucie brak sensu, nie czerpią satysfakcji z życia, przeżywają kryzys, doświadczają trudności w relacjach, nie radzą sobie z przeżywanymi emocjami, odczuwają silny stres lub lęk, cierpią z powodu niskiej samooceny i braku pewności siebie. 

Psychoterapia to też dobre miejsc i czas aby się rozwijać, poznać swoje potencjały i nauczyć się wykorzystywać je w codziennym życiu tak, aby żyć pełniej i bardziej świadomie.

Nie czekaj

Wiemy, że decyzja o wizycie u psychoterapeuty (szczególnie tej pierwszej) może być trudna. Związane jest to zarówno z sytuacją w jakiej znajduje się osoba, jaki i wątpliwościami czy pomoc jaką oferuje psychoterapeuta będzie dla mnie odpowiednia.

Poniżej prezentujemy istotne informacje, które ułatwią Państwu podjęcie decyzji.

Dla kogo

Do gabinetu zapraszamy osoby, które:

 • odczuwają silny stres i są przytłoczone codziennym życiem (obowiązkami, pracą)
 • doświadczają lęku
 • cierpią w powodu obniżenia nastroju, smutku utrudniającego im codzienne funkcjonowanie
 • mają poczucie braku sensu w życiu, odrętwienia i wewnętrznej pustki
 • nie czerpią satysfakcji z życia
 • mają trudności w wyrażaniu i radzeniu sobie z emocjami tj. smutek, lęk, wstyd, radość, złość
 • zmagają się z trudnościami w relacjach z bliskimi ludźmi
 • pragną polepszyć swoje relacje w związku
 • czują się samotne
 • potrzebują wsparcia i zrozumienia
 • przeżywają kryzysowy moment w życiu związany z rozstaniem, żałobą, utratą pracy, chorobą swoją lub bliskich
 • borykają się z trudnościami wychowawczymi
 • chcą pracować nad swoim poczuciem własnej wartości
 • ciężko im podjąć decyzję, stale odwlekają działania
 • chcą lepiej poznać siebie, rozwijać swój potencjał, żyć bardziej świadomie
 • chcą dokonywać dobrych dla siebie wyborów
 • chcą uczyć się komunikacji
 • chcą doświadczać spełnienia i radości w życiu

Co zyskujesz?

Podczas wizyt u psychoterapeuty spotykasz się z profesjonalistą, który wspiera Cię swoją wiedzą i doświadczeniem w poradzeniu sobie ze zgłaszanym problemem. W uważnej i akceptującej atmosferze możesz przyjrzeć się swoim sposobom funkcjonowania oraz myślom, emocjom i przekonaniom związanym z  doświadczaną trudnością. Spotkanie z psychoterapeutą rodzi przestrzeń do spojrzenia na swoją sytuację z nowej, szerszej perspektywy, dostrzeżenie swoich zasobów i otrzymanie wsparcia.  Prowadzi to do zwiększenia samoświadomości, a co za tym idzie daje szansę na zmniejszenie cierpienia i pełniejsze życie.   

Terapeuci

Katarzyna Drzewiecka

Jestem psychologiem (KUL, specjalizacja: psychologia kliniczna i osobowości) i psychoterapeutką Gestalt (Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt).

Pracuję w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym. W pracy zawodowej ważne jest dla mnie autentyczne spotkanie z drugim człowiekiem, tworzone w atmosferze szacunku i akceptacji. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Pracując kieruję się Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT) oraz Kartą Praw Pacjenta Psychoterapii.

Swoje kompetencje zawodowe rozwijam biorąc udział w szkoleniach i konferencjach dla profesjonalistów. Uczestniczyłam w szkoleniach, w Polsce i za granicą, związanych z kształceniem kompetencji miękkich u uczniów oraz wspieraniem nauczycieli i rodziców w procesie wychowania.

Doświadczenie psychologiczne zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatrii SPSK nr 1 w Lublinie, Specjalnym Ośrodku Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Fundacji FAZON, a także w No Bell Eduction Centre. Przez wiele lat  byłam wolontariuszką wspierając dzieci z trudnych środowisk.

Prowadzę warsztaty rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne u dzieci i młodzieży oraz warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców.

Obecnie związana jestem z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, gdzie zajmuję się diagnozą, prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne oraz warsztaty.

Pracuję z młodzieżą, dorosłymi i rodzicami. Długo i krótkoterminowo.

Eliza Kopczyńska

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, absolwentką wydziału psychologii w języku angielskim Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Ukończyłam czteroletnią szkołę psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Pracuję w ujęciu integratywnym, długo i krótkoterminowo.

W psychoterapii indywidualnej zajmuję się depresją, nerwicą, lękami, kryzysami, wsparciem osób doznających przemocy, trudnościami w relacjach.

Dostępne terminy

Eliza

Poniedziałek: 16:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 15:00

Katarzyna

Wtorek: 15:00 - 20:00